• Obniżka

Joico K-Pak Intense Hydrator 1000 ml

345,00 zł
276,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość

Joico K-Pak Intense Hydrator Jeżeli Twoje włosy stały się łamliwe, szorstkie, matowe i trudne do rozczesania, to znak, że brakuje im nawilżenia. Kuracja nawilżająca przywróci Twoim pasmom właściwy poziom nawilżenia i pomoże odzyskać naturalną równowagę, aby znów stały się zachwycająco piękne. Uratuje włosy zarówno tylko przesuszone, jak i te już zniszczone, poddawane wcześniej zabiegom chemicznym. Problemy takich włosów to sztywność, szorstkość i elektryzowanie się. Wynikają one z naruszonej struktury włókiem. Intense Hydrator zamyka i wygładza łuski włosowe, przywracając włosom dobrą kondycję i pozwalając utrzymać optymalne nawilżenie.

Rezultat

Włosy odzyskują miękkość, elastyczność i połysk. Przestają się puszyć i elektryzować. Są gładkie, nie elektryzują się, łatwiej je rozczesać i ułożyć. Odzyskują naturalną siłę i witalność.

Sposób użycia:

Nanieś porcję produktu na wilgotne włosy, pozostaw na 5 minut, a następnie dokładnie spłucz. Aby najlepiej zadbać o swoje włosy, stosuj dobrane do nich kosmetyki z serii Joico K-Pak.

Zobacz także