Filtruj według

Kategoria: MEBLE FRYZJERSKIE

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji
Aktywne filtry

MEBLE FRYZJERSKIE

W naszej hurtowni znajdziesz meble do salonów fryzjerskich. Nasza oferta pomoże Ci znaleźć najlepsze produkty w najniższych cenach. Jeśli dbasz o to, by Twój zakład fryzjerski wyglądał profesjonalnie i jednocześnie był funkcjonalny, to potrzebujesz do tego profesjonalnych mebli. Dostępny asortyment jest niezwykle zróżnicowany, co ułatwia dobranie poszczególnych produktów do stylistyki w Twoim zakładzie. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Meble do salonów fryzjerskich

Meble do salonów fryzjerskich stanowią podstawowy element ich wyposażenia. Wiadomo, że podczas wszelkich zabiegów fryzjerskich klient powinien siedzieć, jest to nie tylko komfortowe dla niego, ale również dla pracownika. Warto również zadbać o odpowiedni wygląd mebli fryzjerskich. Większość klientów przez cały czas spogląda w lustro, a tym samym ogląda wyposażenie salonu.

Dobór odpowiednich mebli wynika również z pragmatyzmu. W salonach fryzjerskich wykorzystywanych jest niezwykle wiele sprzętów, urządzeń i akcesoriów. Ich właściwe posegregowanie i przechowywanie jest podstawą wydajnej pracy. Dlatego producenci mebli fryzjerskich zadbali o to, by dostępne były specjalne szafki, które będą miały nie tylko wiele szuflad, ale dzięki kółkom będą mobilne. W ten sposób można przemieszczać się między klientami wraz z całym potrzebnym wyposażeniem.