KOSMETYKA

Dystrybuujemy profesjonalne kosmetyki do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Z łatwością zaopatrzysz się u nas w niezbędne produkty do: ciała, dłoni, stóp, twarzy, depilacji, a także w hennę oraz akcesoria kosmetyczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień. Jeśli poszukiwanego produkty nie ma w naszej ofercie, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Pracujący u nas specjaliści, chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Profesjonalne kosmetyki do salonów

Dostępne są u nas profesjonalne kosmetyki do salonów urody. Dysponujemy niezwykle rozbudowanym asortymentem, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie wielu linii zabiegowych z zakresu kosmetyki regeneracyjnej. Ich formuły opierają o najnowsze odkrycia biotechnologiczne oraz są efektem wieloletnich badań nad surowcami i składnikami aktywnymi.

Mamy produkty przeznaczone m.in. dla skóry: suchej, odwodnionej, do skóry dojrzałej, zmęczonej, bez energii. Co więcej, mamy też kosmetyki specjalistyczne wykorzystywane w pielęgnacji: skóry naczyniowej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, z objawami trądziku, alergicznej, z AZS i atopowym zapaleniem skóry. A także kosmetyki stworzone dla: skóry tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych i kosmetyki do skóry mieszanej. W wielu liniach znajdują się składniki aktywne działające na problem skóry z przebarwieniami i bielactwem, nierównym kolorytem.

KOSMETYKA

Jest 221 produktów.

Pokazano 1-12 z 221 pozycji

Aktywne filtry