• Obniżka

Joico K-Pak Deep Penetrating Reconstructor 1000 ml

420,00 zł
336,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość

Joico K-Pak Deep Penetrating Reconstructor - Intensywna kuracja odbudowująca wewnętrzną strukturę włosa.

Najlepszy preparat rekonstruujący włosy. Naprawia strukturę włosa białkami naładowanymi dodatnio i ujemnie. Dostarcza włosowi 19 aminokwasów w celu odbudowy jego uszkodzonych lub zniszczonych fragmentów. Wyższe stężenie kompleksu Quadramine zapewnia dogłębną odbudowę i odżywienie włosa. Bezpieczny dla włosów farbowanych, gdyż nie wypłukuje koloru. Odbudowane i odżywione włosy stają się bardziej sprężyste i łatwiejsze do ułożenia. Przywraca im naturalny, zdrowy wygląd i blask.

SERIA K-PAK JOICO - jest to seria do odbudowy i rekonstrukcji włosów. Nasze włosy są bez przerwy narażone na uszkodzenia. Niewłaściwie przeprowadzone zabiegi chemiczne, częste modelowanie, szczotkowanie. Negatywny wpływ na odporność włosów mają również: kąpiele słoneczne, morskie i w basenie. Brak odpowiedniej pielęgnacji powoduje głębokie zmiany w strukturze włosa.

Sposób użycia: 

K-PAK Deep Penetrating Reconstructor może być używany w zależności od potrzeby raz lub dwa razy w tygodniu. Nałożyć K-PAK Deep Penetrating Reconstructor na umyte włosy, pozostawić na 5 minut lub dłużej, następnie spłukać.

Zobacz także