• Obniżka

Joico Zero Heat 150 ml

152,00 zł
114,00 zł Zniżka 25%
Brutto
Ilość

Joico Zero Heat 150 ml

To świetny którego potrzebujesz kiedy chcesz uzyskać optymalny efekt, zdefiniowanych, jędrnych i pełnych włosów bez użycia suszarki. Przeznaczony jest do grubych włosów – który definiuje i kontroluje naturalną strukturę włosów przez cały dzień. Zero Heat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy zabiegają o efekt włosów wysuszonych na wolnym powietrzu bez puszenia się i pragną włosów gładkich i zdyscyplinowanych. Z Zero Heat Air Dry Styling Crème ułożysz włosy w zaledwie kilka chwil -  zaoszczędzisz  czas na stylizacji, która zapewni długotrwały efekt, zapewniając  brak puszenia się, naturalną teksturę włosów przez cały dzień.

Zalety produktu:

Szybka stylizacja i oszczędność czasu Zapobiega  puszeniu się dzięki czemu nadaje włosom naturalnej tekstury Znacząco skraca  czas schnięcia włosów .Zapewnia ochronę przed wilgocią do 24 godzin Doskonale nabłyszcza włosy Nadaje włosom kręconym naturalny, pełny i elastyczny skręt bez obciążenia Niepowtarzalna formuła zapewnia kontrolę do zdyscyplinowania objętość i puszenie się włosów porowatych i grubych

Sposób użycia:

Niewielką ilość kremu nałóż na osuszone ręcznikiem włosy. Możesz skręcić pasma włosów, by wzmocnić naturalny efekt tekstury. Następnie pozwól włosom naturalnie wyschnąć.

Zobacz także