Velodes Silk 1l – płyn do dezynfekcji dłoni

55,00 zł
Brutto
Ilość

Velodes Silk to specjalistyczny preparat dezynfekujący, który w szybkim czasie eliminuje wirusy osłonkowe, w tym jednego z popularniejszych wirusów jakim jest Cowid 19 oraz wirusy Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV i inne jak Rotawirusy i Nanowirusy. Działa skutecznie również wobec bakterii, drożdżaków oraz prątków gruźlicy.

Velodes Silk to środek do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej o szybkim działaniu. Przeznaczony został do wcierania w dłonie bez spłukiwania. Na powierzchniach powinien być rozpylany w odległości 30 cm i pozostawiony do wyschnięcia. Płyn powstał na bazie alkoholu, odpowiedni do zastosowania na powierzchnie odporne na jego działanie.

Płyn dezynfekujący polecany jest do profesjonalnego użytku głównie w środowisku medycznym, może być również stosowany w przemyśle, w tym także żywnościowym. Preparat również nadaj się do zastosowania w placówkach użytku publicznego i innych zakładach pracy, może być stosowany w warunkach domowych. Niniejsza oferta przedstawia preparat w pojemności 1 l,

Zobacz także