Olejek przyspieszający koloryzację 35ml

125,00 zł
Brutto
Ilość

Olejek przyspieszający koloryzację 35ml

Doskonały produkt dzięki któremu uzyskasz wspaniałe rezultaty podczas zabiegów koloryzacji. Krople TCA używane z innymi produktami do koloryzacji bądź rozjaśniania dowolnego producenta pozwalają na skrócenie procesu koloryzacji nawet o 2/3 czasu oraz trwalsze utrzymanie koloru, eliminując efekt blaknięcia włosów (w tym rudych odcieni). Co więcej produkt daje natychmiastowy efekt super jedwabistych włosów.

Główne trzy składniki TCA to:
Olej mineralny – Nawilża włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i odżywione. Poprzezstworzenie filtru zabezpiecza łuskę włosów tym samym nie tylko poprawia ich wygląd, ale również pomaga w ich układaniu.
Olej jojoba – Charakteryzuje się bardzo wysoką zgodnością biologiczną ze skórą (zawiera skwalen, który występuje w naturalnym płaszczu tłuszczowym skóry, chroniący przed utratą wody). Dzięki wysokiemu podobieństwu do ludzkiej skóry, jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy, zawiera głównie palmitynian cetylu o bardzo cennych własnościach odżywczych. Jojoba odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.
witamina E – Obok witamin A i C jest silnym przeciwutleniaczem chroniącym organizm przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem komórek wywoływanym przez wolne rodniki. Witamina E chroni włosy przed zniszczeniami. A jak wiadomo, wolne rodniki przyczyniają się do starzenia organizmu, zniszczenia włosów, a nawet wypadania włosów.

Zastosowanie:

Na każde 60ml mieszanki farby z aktywatorem dodajemy 10 kropli TCA.
Do rozjaśniacza oraz farb ultra jasnych dodajemy 15 kropli na każde 60 ml mieszanki.

Zobacz także