FREZARKA SEMILAC

489,00 zł
Brutto
Ilość

Frezarka Semilac to profesjonalne urządzenie kosmetyczne, które może być stosowane przy wykonywaniu manicure oraz pedicure. Do zestawu z frezarką Semilac dołączone są 3 frezy oraz nośnik na nakładkę ścierną. To podstawowe elementy potrzebne do opracowania paznokci, zrówno u stóp jak i dłoni przy użyciu frezarki.

Stosowanie frezarki Semilac KROK PO KROKU:

  1. Podłączamy kabel zasilacza do frezarki. Jeśli chcemy posługiwać się nożną częścią frezarki – dodatkowo podłączamy pedał (wraz z jego kabelkiem). 
  2. Następnie podłączamy do frezarki rączkę. Później w jej końcówkę wkładamy wybrany frez i przekręcamy środek rączki w celu jego zabezpieczenia, stabilizacji i utrzymania frezu na wybranej wysokości.
  3. Za pomocą zasilacza podłączamy frezarkę do prądu. Wciskamy przycisk ON/OFF i wybieramy pokrętłem odpowiednią prędkość obrotów frezu (jeśli nie mamy podłączonej opcji nożnej – foot). W celu zmiany kierunku obrotu frezu należy przełączyć przycisk FWD/REV. 
  4. Frezarka jest gotowa do działania. Należy pamiętać, by podczas opracowywania paznokci frez nie znajdował się prostopadle do płytki.

Moc frezarki Semilac to 65W, natomiast maksymalna liczba obrotów – 35000.