• Wyprzedaż!

Schwarzkopf Igora Royal Highlifts farba do włosów 60ml

79,99 zł
36,00 zł Zniżka 55%
Brutto
Kolory z palety Igora Royal Blond
Ilość

Schwarzkopf Igora Royal Highlifts farba do włosów 60ml

Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Farba do włosów bazuje na technologii Fibre Bond, która wzmacnia wiązania i dba o włosy. Dzięki temu włosy są mniej łamliwe i są otoczone warstwą ochronną. Technologia Fibre Bond tworzy ochronną warstwę wokół naturalnych wiązań, co zapobiega łamaniu się włosów, a specjalna technologia HD rozjaśnia pasma przy wykorzystaniu matrycy pigmentu. W rezultacie oprócz uzyskanego koloru, po zakończeniu usługi włosy są elastyczne i mocne. 

Ta grupa farb zapewnia rozjaśnienie do 3-4 poziomów. Farby przeznaczone są do odcieni bazowych na poziomie 7 i jaśniejszych. Niezawodna neutralizacja. 

Wskazane stężenia aktywatora:

  • 9%/30 Vol. - do 3 poziomów rozjaśnienia
  • 12%/40 Vol. - do 4 poziomów rozjaśnienia 

Proporcja mieszania: 1 miarka kremu koloryzującego i 1 miarka  Czas zabiegu 30-45 minut. Należy postępować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. 

Odcienie Ultra Blonde serii 12-

Ta grupa farb zapewnia rozjaśnienie do 4-5 poziomów. Farby przeznaczone są do odcieni bazowych na poziomie 6 i jaśniejszych. 

Wskazane stężenia aktywatora:

  • 9%/30 Vol.- do 4 poziomów rozjaśnienia
  • 12%/40 Vol. - go 5 poziomów rozjaśnienia 

Proporcje mieszania: 1 miarka kremu koloryzującego i 2 miarki Czas zabiegu 30-45 minut. Należy postępować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania.

Zobacz także