Revlon Be Fabulous Rekonstrukcja 4 x 250 ml

247,00 zł
Brutto
Ilość

Revlon Professional Be Fabulous Hair Recovery zaprojektowany specjalnie dla włosów suchych i zniszczonych.

Czas trwania tego 4-etapowego zabiegu w salonie fryzjerskim to około 45 minut. Działa na trzech poziomach włókna włosa, pozwalając na przywrócenie jego naturalnej struktury. Jest odpowiednią propozycją kuracji w salonie dla najbardziej wymagających klientek, oczekujących skutecznej, głębokiej regeneracji włosów.

Dzięki zastosowaniu w zabiegu unikalnego, opatentowanego sytemu Be Fabulous C.R.E.A.M SYSTEM, pielęgnacja włosów w salonie fryzjerskim i w domu klientki zyska aż 5 rzeczywistych korzyści!

Color protection

Kolor włosów farbowanych w wyniku mycia oraz czynników zewnętrznych staje się coraz bledszy oraz traci wyraz. Zabieg Be Fabulous zawiera Quaternium-22 – wysoce skuteczną substancję czynną, która przeciwdziała utracie koloru włosów, co sprawia że stanowi doskonałe rozwiązanie do pielęgnacji włosów farbowanych.

Repair

Termiczne i mechaniczne oddziaływanie podczas suszenia, prostowania i modelowania włosów skutkuje szybkim naruszeniem naturalnej struktury włosów, przez co stają się kruche i przesuszone. Badania dowodzą, że zabieg Be Fabulous pomaga chronić włosy przed uszkodzeniem włókna włosów. Ich składniki aktywne wygładzają powierzchnię włókien włosów zmniejszając tarcie i ułatwiając rozczesywanie a hydrolizat keratyny regeneruje je. W rezultacie włosy stają się gładkie i zdrowe.

Enhancement

W wyniku niekorzystnego oddziaływania środowiska zewnętrznego oraz niewłaściwej pielęgnacji włosów, może dojść do ich nadmiernego obciążenia i matowienia. Be Fabulous to liniia zaprojektowana specjalnie w celu nadania włosom blaski i rozświetlenia. Kosmetyki Be Fabulous zawierają pantenol oraz witaminę B5, które wzmacniają połysk włosów.

Anti-Age

Promienie UV, na których działanie codziennie narażone są włosy, podobnie jak w przypadku skóry twarzy i ciała, powodują ich przedwczesne starzenie się. Przez lata ekspozycji na promienie słoneczne włosy tracą swoją siłę, objętość i  połysk. Dzięki zawartości silnego przeciwutleniacza, jakim jest witamina E, Be Fabulous pomaga przywrócić włosom utraconą witalność i objętość oraz nadać im młodzieńczy, promienny wygląd.

Moisturizing

Częste mycie włosów agresywnym szamponem, nadmierna ekspozycja na słońce i wiatr oraz niewłaściwa pielęgnacja mogą doprowadzić do utraty naturalnej warstwy nawilżającej włosy, które stają się odwodnione. Prawidłowy poziom nawilżenia włosów jest niezbędny do utrzymania ich zdrowego i młodego wyglądu. Produkty Be Fabulous zawierają betainę i pantenol, które wykazują wysoką zdolność do nawilżania włosów i utrzymywania odpowiedniego poziomu ich nawodnienia.

KROK 1 Hair Recovery Open Cuticle Shampoo 250ml

Szampon głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy. Pomaga otworzyć łuski włosowe, w celu możliwie najlepszego wchłonięcia głęboko w strukturę włosa substancji odżywczych w kolejnych etapach zabiegu regenerującego. Sposób użycia: Wmasuj w mokre włosy i skórę głowy. Dokładnie spłucz.

KROK 2 Hair Recovery Keratin Mask 250ml

Keratynowa maska sformułowana specjalnie do dokładnego spenetrowania włókna włosa na wszystkich trzech poziomach jego struktury. Pozwala na uzupełnienie ubytków w wewnętrznej oraz zewnętrznej części włókna włosów. Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem, osusz je ręcznikiem. Następnie podziel włosy na 4 sekcje i nałóż maskę na każde pasmo włosów. Pozostaw maskę na włosach na 30 minut z zastosowaniem źródła ciepła, po tym czasie spłucz.

Krok 3 Hair Recovery Cuticle Sealer Shampoo 250ml

Szampon domykający łuski włosów otwartych w pierwszym etapie zabiegu i utrwalający efekt działania maski użytej w etapie drugim. Sposób użycia: Wmasuj szampon w wilgotne włosy, następnie dokładnie spłucz.

Krok 4 Hair Recovery Keratin Conditioner 250ml

Keratynowa odżywka kończąca zabieg, nadająca włosom wspaniałą witalność i miękkość. Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem nanieś odżywkę na całej długości włosów, następnie dokładnie spłucz.

Dla zachowania najlepszych efektów profesjonalnej regeneracji, po zabiegu klientka powinna stosować kosmetyki do pielęgnacji włosów w domu, odpowiednich po zabiegu Revlon Be Fabulous Hair Recovery.