Korekta koloru z Color Remover, opakowanie 2 x 50 ml

96,00 zł
Brutto
Ilość

Korekta koloru z Color Remover, opakowanie 2 x 50 ml firmy Revlon - Preparat do korekty koloru (od 1 do 3 tonów) Korekta koloru przed lub po zabiegu koloryzacji.Redukuje od 1 do 3 tonów w zależności od intensywności koloru. Nadaje jednolite rozjaśnienie bez uszkodzenia struktury włosów. Wyłącznie do użytku profesjonalnego.

 

  • Nada Twoim włosom jednolitą barwę bez agresywnego oddziaływania na strukturę włosów.
  • Po zabiegu Twoje włosy będą miękkie i błyszczące.
  • Preparat stworzony do lekkich korekt kolorów i matowych odcieni.

 

Sposób użycia:

Zmieszaj w niemetalowym naczyniu 50ml preparatu z opakowania fazy 1 z 50 ml preparatów z opakowania fazy 2. Porcja z opakowania wystarczy do dekoloryzacji krótkich lub średniej długości włosów. Nanieś mieszankę na suche, nie umyte włosy. Czas działania: Przy poddaniu włosów pod działanie źródła ciepła: 10-15 minut. Bez źródła ciepła: 20-30 minut. Pozostaw na wymagany czas, następnie dokładnie spłucz i umyj szamponem Revlon Professional Post Color Shampoo. Przed zafarbowaniem włosów zalecane jest użycia preparatu Revlon Professional Post Color Uperm Neutralizer przeznaczonego dla włosów po dekoloryzacji.

 

Zmiana koloru o 1 ton

Zmieszaj w niemetalowym naczyniu 15ml 1 fazy, 15 ml 2 fazy i 20ml szamponu Revlon Professional Color Post Color. Nanieś mieszankę na włosy na 5-15 minut. Gdy zobaczysz że włosy zostały rozjaśnione do pożądanego koloru spłucz je dokładnie i nanieś na włosy maskę Revlon Professional Interactives Color Sublime.

Ponowne farbowanie: 

W zależności od osiągniętego poziomu rozjaśnienia zalecane jest użycie farby o pół lub jeden ton jaśniejszej. Czas trzymania farby nie powinien być dłuższy niż 15-20 minut. Nie zaleca się stosowania tego preparatu dla włosów o ciemnych tonach. Najłatwiej jest usunąć kolor z włosów przyciemnionych niedawno.